RK73B3ATTE395G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B3ATTE395G
JLCPCB Part #
C2583201
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS