RN73R2ETTD2773C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2773C50
JLCPCB Part #
C4087923
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS