RN731JTTD1110B05
MFR.Part #
RN731JTTD1110B05
JLCPCB Part #
C3993265
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS