HV732BRTTD304J
MFR.Part #
HV732BRTTD304J
JLCPCB Part #
C5738523
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS