RN73H2ATTD3702C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD3702C25
JLCPCB Part #
C4196599
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS