RN73R1JTTD61R9B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD61R9B50
JLCPCB Part #
C4224035
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS