RN732BTTD2182F50
MFR.Part #
RN732BTTD2182F50
JLCPCB Part #
C3932922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS