RN73H2ETTD20R0F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD20R0F25
JLCPCB Part #
C3979875
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS