RN73H1JTTD1111B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1111B10
JLCPCB Part #
C4214872
Description
1.11kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS