RK73G2BRTTD7323C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD7323C
JLCPCB Part #
C5725230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS