RN73H2ATTD2743D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2743D10
JLCPCB Part #
C2562297
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS