RN73H1JTTD6801F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6801F50
JLCPCB Part #
C3937814
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS