RN73H2ATTD2231B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2231B25
JLCPCB Part #
C2538137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS