RN73H2ATTD2131C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2131C25
JLCPCB Part #
C4188926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.13kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS