RN73H2ETTD5423C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5423C25
JLCPCB Part #
C4051976
Description
250mW 542kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS