CRGCQ0805J220K
MFR.Part #
CRGCQ0805J220K
JLCPCB Part #
C2082340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS