SG73S1JRTTD560J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD560J
JLCPCB Part #
C5915382
Description
-55℃~+155℃ 200mW 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS