RN73H1ETTP1561B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1561B25
JLCPCB Part #
C2535853
Description
1.56kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS