RN73H2ATTD1891F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1891F50
JLCPCB Part #
C4062157
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS