RN73H1ETTP9531B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP9531B50
JLCPCB Part #
C2535416
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS