RN732BTTD1142B10
MFR.Part #
RN732BTTD1142B10
JLCPCB Part #
C4195164
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS