RN73R1ETTP9421F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP9421F25
JLCPCB Part #
C3930077
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS