RK73H1ETTP1330F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1330F
JLCPCB Part #
C316925
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS