RN732ATTD1272B25
MFR.Part #
RN732ATTD1272B25
JLCPCB Part #
C4248391
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS