RN73H2ATTD1802C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1802C25
JLCPCB Part #
C2539297
Description
125mW 18kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS