RN732ATTD3013C25
MFR.Part #
RN732ATTD3013C25
JLCPCB Part #
C3971663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS