RK73G2ATTD2703D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2703D
JLCPCB Part #
C7049520
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS