RN73R1ETTP1452F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1452F25
JLCPCB Part #
C4020951
Description
-55℃~+155℃ 14.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS