RN73H2ATTD1293F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1293F25
JLCPCB Part #
C2511579
Description
-55℃~+155℃ 125mW 129kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS