RN73R1JTTD47R5C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD47R5C50
JLCPCB Part #
C2519328
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω 75V Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS