RN73H2ATTD1202D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD1202D10
JLCPCB Part #
C2561625
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS