RK73G2ATTD57R6D
MFR.Part #
RK73G2ATTD57R6D
JLCPCB Part #
C7049610
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS