RN73H2ATTD11R0D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD11R0D25
JLCPCB Part #
C4022720
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS