RN73R2BTTD9880C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9880C50
JLCPCB Part #
C2550283
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS