RN732ATTD2611D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD2611D100
JLCPCB Part #
C4094589
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS