RN73H2ETTD37R9F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD37R9F25
JLCPCB Part #
C3917571
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS