RN73H2ATTD1172A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1172A05
JLCPCB Part #
C4302961
Description
11.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS