SLR1TTE4421D
MFR.Part #
SLR1TTE4421D
JLCPCB Part #
C4308117
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS