RN73H2ATTD1151F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1151F25
JLCPCB Part #
C3992844
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS