RK73B1ERTTP3R3J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1ERTTP3R3J
JLCPCB Part #
C2594698
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS