RN73R2ETTD1273B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1273B10
JLCPCB Part #
C4356591
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS