RN732BTTD61R9C50
MFR.Part #
RN732BTTD61R9C50
JLCPCB Part #
C4223550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS