RN73H2ATTD1132F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1132F100
JLCPCB Part #
C4245658
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS