RMEF0805FT37K4
MFR.Part #
RMEF0805FT37K4
JLCPCB Part #
C6981539
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS