RN73H2ATTD3200D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3200D10
JLCPCB Part #
C3985615
Description
-55℃~+155℃ 125mW 320Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS