RN73H2ATTD1132D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1132D100
JLCPCB Part #
C2641467
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS