RN73H2ATTD1100B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1100B50
JLCPCB Part #
C2538936
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS