RN73H2ETTD1453A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1453A25
JLCPCB Part #
C4177121
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 145kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS