RN73R2ETTD6042A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6042A10
JLCPCB Part #
C4007046
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS