RN73H2ATTD1021B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1021B50
JLCPCB Part #
C2538541
Description
1.02kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS